Co chcesz osiągnąć? Jaki jest Twój cel?

(zabookuj konsultację na dole strony)

Bez względu na to, co chcesz osiągnąć mamy odpowiednie narzędzia, aby sprawić, że stanie się to szybciej niż myślisz. Jeśli jesteś gotowy/a, mamy dla Ciebie program, który będzie idealnym rozwiązaniem dla CIEBIE!

Zajęcia grupowe – trening Cross!

To świetna opcja dla osób, które chcą osiągnąć swoje cele, zbudować wspaniałą kondycję dobrze się przy tym bawiąc! Nasi wykwalifikowani trenerzy sprawią, że wykorzystasz swój potencjał, upewniając się przy tym, że trening odbędzie się w bezpieczny sposób. Modyfikujemy treningi i ćwiczenia w oparciu o TWOJE potrzeby, cały czas popychając Cię do przodu, za każdym razem jak do nas przychodzisz na trening!

Zachęcamy Cię do odwiedzin i krótkiego spotkania z nami. Dowiemy się czego chcesz osiągnąć i stworzymy dla Ciebie plan jak to zrobić!

Zapisz się na Darmową konsultację wprowadzającą – link i kalendarz poniżej

Trening Personalny

Trenerzy Personalni Box74 to czołówka trenerów w swoim fachu. Do naszych klientów należą sportowcy, ludzie starsi, osoby z nadwagą i niedowagą, rodzice i dzieci a także grupy znajomych osób uczęszczające na zajęcia razem!

Nasi trenerzy cały czas się rozwijają i uzupełniają wiedzę oraz zdobywają doświadczenie w różnych aspektach treningu oraz tematyki związanej ze zdrowym stylem życia i odżywianiem, po to aby upewnić się, że należymy do czołówki w swoim fachu!

Dostępne opcje treningu personalnego to trening indywidualny, w parach oraz w małych grupach do 5 osób. 

Jeśli jesteś gotowy/a stać się najlepszą wersją samego/samej siebia, zapisz się na darmową konsultację fitness z nami. Po uzupełnieniu danych dostaniesz od nas maila z instrukcjami, co zrobić. 

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ: