Oferta Box74 zawiera 2 podstawowe rodzaje karnetów oraz karnet INTRO [dla początkujących] a także konsultacje żywieniowe i fitness oraz bloki wejściówek – zobacz na liście karnetów – tutaj: http://box74.pl/karnety/#tmup=/p/190173-box74pl/memberships/

Karnety miesięczne:

zakupu dokonujesz dowolnego dnia w ciągu miesiąca. Za pierwszy miesiąc zapłacisz tylko tyle ile pozostało do końca miesiąca, np. kupując karnet 15 kwietnia, zapłacisz połowę. Kolejne opłaty pobierane są każdorazowo pierwszego dnia następnego miesiąca z góry za ten miesiąc.

CENY KARNETÓW BEGINNER ULTIMATE
UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY 199 240
UMOWA 12 M-CY 179 210

Rodzaje karnetów miesięcznych:

BEGINNER – plan dla początkujących

W karnecie 2+1 wejdziesz na zajęcia 3 razy w tygodniu, w wymienione niżej sposoby:
  • 2 WoDy i 1 mobility
  • 2 openy i 1 mobility
  • 1 WoD , 1 open i 1 mobility
Generalnie każda dostępna możliwość, ale maksymalnie 2 WoDy/2 OpenGym Nie wiesz czym jest WoD, a czym openGym? Przeczytaj opis zajęć tutaj: http://box74.pl/zajecia/Licząc, że wejdziesz 3 razy w tygodniu, przez 52 tygodnie w roku (3×52=156) wychodzi 13 wejść miesięcznie, zatem płacisz ok. 15zł za trening z instruktorem. Przyznaj, że to się opłaca!

ULTIMATE – trenuj codziennie, nawet 2 razy+mobility!

Najbardziej elastycznym rozwiązaniem jest karnet o nazwie ULTIMATE. Zezwalać on na maksymalnie 6 WoDów – raz dziennie, 6 openów [raz dziennie] i 2x mobility. Możesz wykorzystać dwa openGym dziennie, jeśli chcesz trenować dłużej niż jeden slot lub 2 razy w ciągu dnia. W tym przypadku, jeśli liczymy średnio 20 wejść na miesiąc, płacisz ok. 12zł za trening. To zdecydowanie najciekawsza opcja cenowa!

JAK DOKONAĆ ZAKUPU?

Aby dokonać zakupu wybranego karnetu wejdź na stronę: http://box74.pl/karnety, załóż darmowe konto użytkownika oraz wejdź w odpowiednią opcję i wypełnij wymagane dane, a później opłać karnet kartą płatniczą. W przypadku opcji karnetów na czas określony 12 miesięcy, jeżeli chcesz skorzystać z opcji Allegro Raty PayU 0%, skorzystaj z linków: http://bit.ly/beginnerBox74 oraz http://bit.ly/ultimateBox74 i wybierz opcję raty.
Wejścia pojedyncze – 40zł – zajęcia grupowe z trenerem (WoD); 20zł – Open Gym/Mobility (dla posiadaczy karnetów). Goście 30zł
Bloki wejściówek – zobacz link
Trening Personalny – zobacz link
Konsultacje żywieniowe – zobacz link

JAK TO ZROBIĆ?

Dokonaj zakupu odpowiedniego karnetu pod adresem: http://box74.pl/karnety.
Jeżeli jesteś aktywnym użytkownikiem innego karnetu przed 5 lipca 2017, aby być w stanie korzystać z nowych karnetów konieczny jest UPGRADE, czyli zmiana rodzaju karnet – wchodzisz w system, wybierasz dział “billing plans”, wybierasz swój karnet i opcję “upgrade” – wybierasz karnet, który Cię interesuje i regulujesz różnicę w cenie za okres pozostały do końca trwającego miesiąca. Potem od 1wszego dnia nowego miesiąca system sam pobiera odpowiednią kwotę z Twojego konta.
Istnieje możliwość dokonania upgrade’u przez nas – zgłoś chęć poprzez wiadomość email info@box74.pl

Ceny i warianty karnetów aktywnych na dzień 05/07/2016 nie ulegają zmianom.

W przypadku pytań prosimy o telefon 🙂