Pokonaj strach! Dołącz do nas – poniedziałek 4 września 2017!

Posted on Posted in WoD

Czego się obawiasz idąc do nowego miejsca na trening? 

Większość naszych nowych klubowiczów jednogłośnie stwierdza, że ich największą obawą jest strach przed tym, że nie poradzą sobie z naszymi treningami. Nic bardziej mylnego! Wszyskie treningi są tak ułożone, że bez względu na Twój obecny poziom sprawności i kondycję, poradzisz sobie z ich wykonaniem. Na intro, czyli kursie wprowadzającym dla osób początkujących, tak jak i po jego ukończeniu, czyli w zasadzie na wszystkich treningach, dopasowujemy ćwiczenia zarówno pod kątem stopnia trudności jak i intensywności wykonania, do Ciebie i Twoich możliwości.

Po krótkim instruktażu techniki zawsze masz szansę porozmawiać z trenerem, wykonać kilka-kilkanaści prób danego ćwiczenia, tak żeby oswoić się z nim i stwierdzić wspólnie z trenerem, który wariant będzie odpowiedni dla Ciebie!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – pisz, dzwoń, wpadnij w odwiedziny! 🙂 Zawsze chętnie pomożemy wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z treningiem w naszym miejscu! Nie jesteśmy siłownią, studiem treningu personalnego, ani klubem fitnessowym. CrossBox74 to jedyna w swoim rodzaju mieszanka, której trzeba po prostu doświadczyć!

Bezpłatne zajęcia 4 września 2017 18:00! 🙂 Czekamy na Ciebie!