Powiedz to głośno teraz: Idę na trening!  – bo słowo ma siłę!

DOBRA WIADOMOŚĆ! Pierwszy ruch masz już za sobą – decyzja raz podjęta to gwarancja, że dokonujesz kroku w dobrym kierunku. Kolejnym może być obejrzenie tego filmu, zobaczysz jak wygląda przykładowy trening – wejdź na nasz profil instagram, tam jest ich więcej 😉 Jeżeli nadal nie możesz się zdecydować – obawiasz się, że nie podołasz, czy „będziesz odstawać”, to natychmiast wykonaj telefon do nas – 600 943 193 lub 733 994 014 – a wybijemy Ci to z głowy 🙂 UWIERZ NAM – większość osób przechodzi ten sam proces myślowy… jednak nie chcemy Cię namawiać. Wpadnij, zobacz, oceń samodzielnie swoje szanse. Umów się z nami na rozmowę, a jeśli jesteś poważnie zdecydowany – na konsultację fitness i omówimy wszystko na spokojnie. Zamiast siedzieć przed komputerem i zastanawiać się co, po co i jak, otrzymasz odpowiedzi na WSZYSTKIE Twoje pytania w kilka minut! Daj sobie szansę już dzisiaj. A jeżeli wolisz nadal się zastanawiać.. czytaj dalej pod filmem 🙂 👇

Po obejrzeniu tego krótkiego filmu, zamiast siedzieć przed komputerem zapisz się na najbliższy kurs INTRO (link do rezerwacji) – jeżeli jego data nie została ustalona, co będzie równoznaczne z brakiem kursów na stronie, oznacza to, że jesteśmy w trakcie finalizacji szczegółów na kolejny okres i możesz do nas przedzwonić, aby dowiedzieć się kiedy można spodziewać się szczegółów na stronie 🙂

Zobacz również nasz GRAFIK ZAJĘĆ – raz w miesiącu rozpoczynamy kurs, które otwarte są dla wszystkich chętnych. Pierwszy trening nie zobowiązuje Cię do wzięcia udziału w kursie, więc nie masz naprawdę NIC do stracenia. A jeżeli już teraz wiesz, że na pewno chcesz uczestniczyć w całym kursie, to zapisz się w naszym systemie, zabierz ze sobą kolegę lub koleżankę i zacznijcie trening przekrojowy Cross razem!

Swoją przygodę z treningiem rozpoczniesz właśnie od zajęć INTRO, ponieważ to na tych zajęciach poznasz podstawy oraz technikę ruchów funkcjonalnych, co wymagane jest do udziału w treningach WoD – Workout of the Day! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat INTRO a także pozostałych rodzajów treningów w boxue – wejdź na stronę OPIS ZAJĘĆ.

Obecnie zajęcia INTRO – OnRamp prowadzimy w formie kursu. Trwa on 2 miesiące i obejmuje 16 treningów – po 2 w każdym z tygodni. Zazwyczaj zaczynamy w pierwszy wtorek lub środę nowego miesiąca, ale sprawdź nasz Facebook oraz GRAFIK, aby się upewnić. Kurs stopniowo wprowadzi Cię w tajniki podstaw treningu Cross, co pozwoli Ci na bezpieczną podróż w kierunku większej sprawności. Odbycie kursu jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do regularnych treningów WoD (workout of the day). Osoby, które przeszły tego rodzaju przeszkolenie w innych, najlepiej afiliowanych, boxach Crossowych, będą mogły od razu przystąpić do zajęć WoD, ale jeżeli nie jesteś pewny, to na 99% rozpoczniesz swoją przygodę z naszym boxem od Intro. Jeżeli trenowałeś/aś u nas poprzednio, a nie wiesz, czy powinieneś/aś ponownie ukończyć kurs – zapytaj!

Na każdym z tych treningów wykonasz pełny trening, czyli rozgrzewkę, część funkcjonalną oraz kondycyjną, a na koniec mobility (rozciąganie) – wszystko po to, żebyś mógł przekonać się jak wygląda trening z nami.

Po odbyciu zajęć intro będziesz w stanie lepiej ocenić swoją obecną kondycję oraz przyłączyć się do nas na regularnych treningach WoD a z czasem korzystać z klubu na zasadach OPEN GYM – do których wymagana jest znajomość większości ćwiczeń, które wykonujemy. W trakcie lub nawet przed kursem intro możesz już podjąć decyzję o zakupie karnetu – w celu zapoznania się z ofertą przejdź do strony box74.pl/cennik. Cena karnetu INTRO obejmuje 2 treningi intro oraz jedno wejście open gym lub mobility w tygodniu.

NIE MASZ CZASU LUB NIE CHCESZ CZEKAĆ NA KOLEJNE INTRO?
Mamy również sprawdzone rozwiązanie dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu. Istnieje możliwość wprowadzenia Was w tajniki Crossa poprzez trening personalny. Tutaj mamy większą dowolność jeżeli chodzi o terminy i godziny treningów. Wszystko jest do dogadania i można to również zrobić w małej grupce – na przykład ze znajomymi, żoną, chłopakiem, czy dzieckiem.. to już do Was należy decyzja. Wystarczy się z nami skontaktować, wpaść do naszego klubu i wszystko ustalimy tak, żeby Wam było wygodnie 🙂

ZAPRASZAMY! 🙂

Dodaj komentarz