Bez względu na  to, czy to pytanie dotyczy Ciebie, czy kogoś, kogo znasz, czy wiesz:

JAK WRÓCIĆ NA CROSSA?

Jeśli w przeszłości Cross był jedną z Twoich pasji, ale z jakiegoś powodu już tak nie jest, to chciałbym zaprosić Cię do powrotu. Być może nie dotyczy to Ciebie, ale kogoś, kogo znasz.. a więc nie rezygnuj z przeczytania tej wiadomości!

Wiem, że trening bywa wyzwaniem. Być może zdarza się tak, że trudno jest Ci znaleźć czas i motywację. Życie nas pochłania, a łatwiej jest zalegać pół dnia na kanapie, niż regularnie ćwiczyć. Sam wolę polenić się czasami a przecież mam własną siłownię. Każdemu wydaje się, że non-stop ćwiczę, ale wcale tak nie jest. Często wystarczy tylko 3-4 razy w tygodniu i sprawa załatwiona.

Wiem też, że niektóre treningi są trudne, ale jeśli mam być szczery, równie dobrze mogę powiedzieć, że nigdy nie będzie to wcale o wiele łatwiejsze. Ale to nie jest aż tak ważne. Czasami nawet lekarstwo na początku może nas lekko osłabić.

Trenerzy Crossa w Box74 chcieliby otrzymać kolejną szansę na współpracę z Tobą i jesteśmy pewni, że możemy poprawić pewne aspekty Twojego życia. Nie oceniamy Cię za to, że zdarzyło Ci się przerwać treningi. Ani trochę. Wiemy też, że bardzo trudno jest przełamać stare nawyki i stworzyć nowe. Chcemy tylko kolejnej szansy, która pomoże przede wszystkim Tobie.

Zrób nam przysługę: zapytaj sam siebie, dlaczego nastąpiła przerwa w treningach? A następnie powiedz mi to – chwyć za słuchawkę lub napisz maila. Jeśli nasz box w jakikolwiek sposób się zmienił na niekorzyść dla Ciebie, powiedz co konkretnie Ci nie odpowiadało. Dobrzy właściciele firm chcą wiedzieć, co mogą zrobić dla Ciebie lepiej. Wiem, że często są to rzeczy poza moją kontrolą, ale Twoja opinia jest dla nas niezwykle cenna, a my staramy się podejmować odpowiednie działania. Jeśli nasz box nie spełnia Twoich oczekiwań, spróbuj porozmawiać o tym z nami. Każdy z naszych trenerów ma własne podejście i wiem, że możesz odnaleźć u nas program odpowiedni dla siebie. Wypróbuj coś innego, jeśli w przeszłości nie odpowiadało Ci to co u nas trenowałeś. Trening Cross, Kettle… być może masz własny cel, który możemy Ci pomóc zrealizować np. przy pomocy współpracy indywidualnej. Zaufaj mi: zorientujesz się dość szybko, kiedy znajdziesz właściwy dla siebie program.

Jeśli problem tkwił w Tobie, chciałbym wiedzieć, czego potrzebujesz, aby tym razem odnieść sukces. Nie wstydź się. Powiedz to lub napisz, zadzwoń – z przyjemnością z Tobą pogadam. Cenię szczerość i bezpośredniość. Nie lubię owijania w bawełnę. Doskonale wiesz, że jeśli mam coś do powiedzenia, to robię to. Zrób tam samo.

Znamy wiele powodów:

„Boję się, kiedy widzę trening na stronie internetowej.”

„Nikogo tam nie znam.”

„Jestem zbyt nieśmiała, by zadawać pytania”.

„Nie mogę wykonywać żadnych treningów na RX”.

„Jestem zakłopotany, ponieważ czuję, że wszyscy na mnie patrzą”.

Wyrzuć to z siebie i nie bój poprosić o pomoc. Dostaniesz ją od nas.

Ci ludzie tęsknią za Tobą.

ekipa box74

Jako trenerzy Crossa widzimy niewiarygodne zmiany regularnie. Widzieliśmy, jak starsi ludzie stają się sprawniejsi niż w wieku 40 lat. Widzieliśmy ogromne ilości znikającej tkanki tłuszczowej. Widzieliśmy dramatyczną, mierzalną poprawę siły i warunków fizycznych ludzi. Zmniejszające się objawy chorób. Widzieliśmy poprawę pewności siebie. Widzieliśmy też wiele uśmiechów. Codziennie.

Wiemy bez wątpienia, że ​​Cross może Ci pomóc. Ale nie wiemy dokładnie, jak pomóc Ci reguladnie dostawać się do boxa. Jeśli nam nie powiesz, to nadal będziemy musieli zgadywać.

Nasza „siłownia” ma wiele kreatywnych systemów, aby uniemożliwić klientom rezygnację z programu zmieniającego życie, a trenerzy dokładają wszelkich starań, aby zaangażować każdego klienta i dostarczyć dodatkowej motywacji tym, którzy jej potrzebują. Robimy naprawdę wiele różnych rzeczy, aby pomóc Wam osiągać Wasze cele.

Ale doskonale zdaję sobie sprawę, że możemy to zrobić lepiej. Możemy być bardziej konkretni, jeśli powiesz nam dokładnie, czego potrzebujesz.

Nasi trenerzy są gotowi zainspirować Cię. Powiedz im, czego potrzebujesz, aby się rozwijać, a otrzymasz to.

Spróbuj zatem umówić się na rozmowę z jednym z naszych trenerów. Nie chodzi o to żeby pojawić się od razu na treningu. Przyjdź i poinformuj trenera o swoich celach i dlaczego masz problemy z obecnością na treningach. Zapytaj trenera, w jaki sposób może Co pomóc pokonać Twoje wyzwania.

Może okaże się, że w Twoim przypadku lepszym wyborem będzie trening indywidualny, zamiast zajęć grupowych – lub odwrotnie. Może potrzebujesz doradztwa żywieniowego. Być może wystarczy, że poznasz kilka osób w boxie, które wyślą Ci SMS-a z informacją, że idą na trening i to spowoduje, że Twoja motywacja wzrośnie. Może potrzebujesz programu z kilkoma treningami, które możesz zrobić w domu po tym, jak położysz dzieci spać.

To wszystko możemy zrobić dla Ciebie! 

Nawet jeśli nie masz pomysłu jak to zrobić, to Trenerzy Box74 pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy. Z całą pewnością nie jesteś sam – chyba że zdecydujesz się być samemu. Ale nie rób tego. Jeśli chcesz być zdrowszy, wróć do boxa.

Umów się na krótkie, bezpłatne  Intro Bez Zadyszki 

Prawdopodobnie zajmie to około 15 minut, aby porozmawiać z trenerem, i nagle znów będziesz na dobrej drodze – z długoterminowym planem i wsparciem.

Zrób to już dziś: Skontaktuj się z trenerem Box74 i powiedz mu, czego potrzebujesz. Chcemy Ci pomóc i czekamy na Twój telefon.

Do usłyszenia!

Łukasz
+48 74 660 6600

Similar Posts