Efektywny trening funkcjonalny w grupie

Trening Przekrojowy Cross

W grupie siła

Nic nie sprawi, że poczujesz się lepiej, niż Odpowiedni Trening i Towarzystwo

W Box74 główną formą zajęć sportowych są treningi grupowe, podczas których otrzymujesz odpowiednią dawkę wskazówek, wysiłku i doskonałej zabawy.
W ciągu godziny masz okazję popracować nad całym ciałem, poprawiając jego sprawność w jak najszerszym tego słowa znaczeniu.
 
Pracujemy nad 10 cechami motorycznymi:
  • Sprawność układu sercowego
  • Wytrzymałość
  • Siła
  • Gibkość
  • Moc
  • Szybkość
  • Koordynacja
  • Zwinność
  • Równowaga
  • Celność i Dokładność
 
Wszystko po to, abyś wychodząc od nas miał pewność, że jesteś gotowy praktycznie na wszystko to, co może Cię spotkać w życiu. Bez względu na to, czy lubisz chodzić po górach, biegać po plaży, grać w rugby, tenisa, czy koszykówkę, masz pewność, że nasz trening przygotuje Cię na każde wyzwanie!
bb.jpg

czego możesz się spodziewać w box74?

ZDROWE NAWYKI ŻYWIENIOWE

Jedna z najważniejszych rzeczy, którą pomożemy Ci zmienić na drodze do lepszego zdrowia i sylwetki. Dzięki nam zaczniesz nie tylko lepiej wyglądać, ale również lepiej się czuć.

TRENING METABOLICZNY I CARDIO

Odpowiednia kondycja, czyli wytrzymałość i sprawność układów oddechowego i sercowo-naczyniowego są bardzo ważne!

PRACA SIŁOWA

Siła jest ważną cechą sprawnego człowieka, dlatego pomożemy Ci zbudować ciało, które sprosta wymogom dzisiejszego życia.

TRENING ODWAŻNIKAMI kETTLEBELL

Kettle to niesamowite narzędzie pracy, które pomaga rozwijać sprawność w inny, niecodzienny sposób .U nas nauczysz się posługiwać tym sprzętem pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

TRENING Z OBCIĄŻENIEM

Trening z obciążeniem, to nie tylko typowe „przerzucanie żelastwa”, ograniczające się do tego, aby było go jak najwięcej. To przede wszystkim mądra praca, rozwijająca również pozostałe elementy sprawności.

INNE NARZĘDZIA TRENINGOWE

Oprócz klasycznych narzędzi i sposobów trenowania w oparciu o trening Cross I Kettlebells, angażujemy wiele innych metodologii treningowych, z każdej czerpiąc to, co najlepsze. Animal Flow, Flexible Steel, Movement… każda z nich wnosi coś innego do sprawności!

DSC_1352

Najnowsze trendy w treningu funkcjonalnym

Ciągłe dążenie do poprawy Twojej sprawności zaczyna się od ciągłego rozwoju naszych umiejętności. Regularnie szkolimy się i poszerzamy wiedzę o najnowsze dostępne informacje.

trening cross to jeden z najlepszych sposobów na tkankę tłuszczową

Pozbądź się zbędnego balastu dzięki efektywnym treningom Cross

NA CO CZEKASZ?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE