Chcemy nagrodzić Twoją sumienną pracę i ciężkie starania o lepszą formę.

Gdy inni nagradzają tzw. lojalność, patrząc tylko i wyłącznie na to, czy Twój karnet jest aktywny i opłacony – nam naprawdę zależy na Twoich wynikach i sam fakt, że „jesteś” nie wystarczy do tego, aby otrzymać nagrodę. Chcemy dać Ci powód do tego, aby regularnie korzystać z naszych usług! Nie dostaniesz więc kubka, czy koszulki za sam staż, tak jak zdarzało się nam to czynić w przeszłości. Tym razem musisz zrobić coś więcej! Ale spokojnie, to wszystko opłaci Ci się podwójnie – lepsza forma i koniec z marudzeniem na „brak czasu”.

Na pewno pamiętasz też swoją rozmowę przed rozpoczęciem treningów u nas. Odbywają się one od 2017, więc jeśli jej nie odbywałeś, to możesz nadrobić w dowolnym momencie.

Mówiliśmy tam sporo o osiąganiu ustalonych przez Ciebie celów.

TERAZ pora naprawdę tego dokonać.

A jeśli nadal masz z tym problem – po prostu umów się z nami na Kwartalne Omówienie Celów. To bezpłatna usługa, którą oferujemy każdemu ochotnikowi.

Dodatkowo, aby zmotywować Cię do działania, mamy dla Ciebie kilka motywatorów, tak aby połączyć (nie)przyjemne z pożytecznym 😉

Program MoTYwaTOR!

Zasady działania:

 1. Program opiera się na 12 miesięcznych okresach, począwszy od daty wejścia w życie programu a dla nowych osób od 1 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym rozpoczyna się Twoje członkostwo na podstawie karnetu na czas nieokreślony. Pakiety jednorazowe nie wliczają się do tego okresu.
 2. W każdym okresie 12-miesięcznym osiągając próg obecności na zajęciach:
  • powyżej 90% otrzymasz pamiątkową bluzę Box74 – jeśli zrobisz to drugi rok pod rząd – otrzymasz kolejną, ale tym razem inną i spersonalizowaną bluzę lub inną część garderoby sygnowaną logo Box74! Po trzecim roku tak wysokiej frekwencji wręczymy Ci specjalny upominek indywidualnie przygotowany specjalnie dla Ciebie!
  • powyżej 75% otrzymasz kubek Box74 – w drugim roku pod rząd otrzymasz
  • powyżej 60% otrzymasz opaskę Box74 – jeśli dokonasz tego w kolejnym roku – otrzymasz smycz Box74, w każdym kolejnym otrzymasz inną nagrodę o podobnej wartości
 3. Do otrzymania nagrody konieczne jest zbieranie pieczątek Box74 na specjalnie do tego przeznaczonej karcie, którą musisz przynieść do Box74 z wydrukiem swoich rejestracji (wystarczy screen shot na ekranie telefonu) za każdym razem po zakończeniu danego miesiąca, w którym spełniasz warunki frekwencji.
 4. W każdym kwartale możesz również odbyć jedno Kwartalne Omówienie Celów – które dodaje Ci 1 brakującą obecność na treningu w danym kwartale w wybranym przez Ciebie miesiącu, gdzie brakuje Ci frekwencji. Kwartały działają tak, jak w tradycyjnym kalendarzu, tj. styczeń – marzec, kwiecień – czerwiec, itd. KOC musi odbyć się w tym samym kwartale, za który chcesz uzupełnić frekwencję.
 5. Po zebraniu 12 pieczątek zgłaszasz się do nas po nagrodę, weryfikujemy poziom Twojej obecności i wręczamy Ci odpowiednią nagrodę!
 6. W drugim roku zbierasz pieczątki dokładnie na tych samych zasadach, ale otrzymujesz inne nagrody!
 7. Lata liczone są od momentu startu programu, a nie daty Twojego rozpoczęcia treningów w Box74. Za każdy rok stażu masz prawo do uzupełnienia jednego miesiąca o 1 brakujący trening, do maksymalnie 3 takich przypadków. Możesz skorzystasz z tej opcji tylko w pierwszym roku od uruchomienia programu.
 8. W przypadku kontuzji, czy choroby, zwróć się do nas, a podejdziemy do każdego przypadku indywidualnie.
 9. Urlopy nie dają prawa do uzupełniania frekwencji, czy jakiejkolwiek innej formy zmiany warunków programu. Karnety Box74 pozwalają na korzystanie z usługi w danym miesiącu bez ograniczeń tygodniowych, a mało kto podróżuje dłużej niż 2 tygodnie na raz. Jeśli jednak Twoja sytuacja jest według Ciebie wyjątkowa, napisz do nas – rozważymy Twoje argumenty.
 10. Nie możesz mieć zawieszonego karnetu na okres dłuższy niż 4 tygodnie, w czasie 12 miesięcznego okresu, za który chcesz odebrać nagrodę.
 11. Wszystkie pytania dotyczące programu wysyłaj na [email protected]

Podoba się? Zgłoś się po kartę i utrzymuj regularną obecność w Box74!