UWAGA NA OCZY! To nie jest fotomontaż, poza oczywistymi dodatkami  #ImpossibleIsNothing

A jaką teraz podasz WYMÓWKĘ?

Tak, jeśli powiesz, że w 10 lat to każdy może, to jesteś w błędzie, nie każdy. Siedząc na kanapie przez ostatnie 10 lat na pewno nie byłbym w miejscu, gdzie się teraz znajduję.

NIE! Nikt mi w tym nie pomógł oprócz najbliższych osób. Nie wygrałem w totka, nie wziąłem pożyczki, nie dostałem w spadku fortuny, nie miałem łatwo na początku, nie było nawet żadnej gwarancji, że cokolwiek się uda.

Nie wiem czy wiesz, ale tylko od CIEBIE zależy to, w jakim miejscu znajdziesz się za rok, pięć lat, czy dekadę..

Wybierz rozsądnie i nie daj się nabrać na obietnice „szybkiego” progresu. Triki marketingowe kolorowych magazynów i klubów obiecujących zrealizowanie czegoś, co w tym momencie graniczy dla Ciebie z cudem nie są wiele warte.

Zapamiętaj sobie:
BEZ CIĘŻKIEJ PRACY I WYRZECZEŃ NIE MA MOWY O SUKCESIE! Chcesz czegokolwiek? Musisz zrezygnować z czegoś innego!

Czy uważam, że odniosłem sukces? Na tym etapie, na jakim się znajduję już nie, ale patrząc z perspektywy czasu, to jakbym sobie zadał to samo pytanie 5 lat temu, to byłby to OGROMNY #sukces!

Dlaczego nie uważam, że odniosłem ogromny sukces teraz? Bo mam dużo większe ambicje i plany, które cały czas wdrażam w życie i nie oglądam się za siebie! #Impossibe #Is #Nothing!

Jeżeli uważasz, że ZDROWIE jest dla Ciebie ważne, że jego nierozerwalną częścią składową jest AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA, bez której zdrowie nie jest możliwe, to zgłoś się do Box74.

W naszym klubie zaopiekujemy się Tobą w taki sposób, że z pewnością dowiesz się co należy zrobić, żeby dokonać zdecydowanej poprawy sylwetki, sprawności i zdrowia, stopniowo zmieniając nawyki, które powodują, że być może uważasz w tym momencie, że to NIEMOŻLIWE.

PAMIĘTAJ: Tylko od Ciebie zależy, czy coś jest możliwe lub nie!

Pozdrawiam,
Łukasz

#ImpossibleIsNothing

Zdjęcie użytkownika CrossBox74 Świdnica.

Similar Posts