Czego się obawiasz idąc do nowego miejsca na trening? 

Większość naszych nowych klubowiczów jednogłośnie stwierdza, że ich największą obawą jest strach przed tym, że nie poradzą sobie z naszymi treningami. Nic bardziej mylnego! Wszyskie treningi są tak ułożone, że bez względu na Twój obecny poziom sprawności i kondycję, poradzisz sobie z ich wykonaniem. Na intro, czyli kursie wprowadzającym dla osób początkujących, tak jak i po jego ukończeniu, czyli w zasadzie na wszystkich treningach, dopasowujemy ćwiczenia zarówno pod kątem stopnia trudności jak i intensywności wykonania, do Ciebie i Twoich możliwości.

Po krótkim instruktażu techniki zawsze masz szansę porozmawiać z trenerem, wykonać kilka-kilkanaści prób danego ćwiczenia, tak żeby oswoić się z nim i stwierdzić wspólnie z trenerem, który wariant będzie odpowiedni dla Ciebie!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – pisz, dzwoń, wpadnij w odwiedziny! 🙂 Zawsze chętnie pomożemy wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z treningiem w naszym miejscu! Nie jesteśmy siłownią, studiem treningu personalnego, ani klubem fitnessowym. CrossBox74 to jedyna w swoim rodzaju mieszanka, której trzeba po prostu doświadczyć!

Bezpłatne zajęcia 4 września 2017 18:00! 🙂 Czekamy na Ciebie!

Similar Posts