To nie jest proste. Dobrze to wiesz. Codziennie rano szybki rajd, często bez śniadania, dobrze jak wleci mocna kawa, ewentualnie dopiero w pracy…

A Ty dzień w dzień, wiesz doskonale, jak ważny jest trening. Jak ważny jest ruch i dbanie o swoje zdrowie. Robisz absolutnie wszystko, żeby zdążyć na zajęcia, ogarnąć dom, dokończyć niepozamykane projekty, odwiedzić rodzinę, zrobić zakupy, naprawić auto.

Na pewno nie raz zdarza Ci się pomyśleć: „Po co ja to wszystko robię?”

Zmęczenie, nerwy, stres… to ostatnia rzecz jakiej Ci brakuje dzisiaj.

Ale wiem doskonale jak dobrze wpływa na Ciebie sport, ruch i treningi.  Ba, na pewno też to wiesz… dlatego chciałem Ci tylko powiedzieć, że podziwiam Cię za to.

Podziwiam Cię za to, że trwasz w swoim postanowieniu. Podziwiam Cię za to, że mimo tych wszystkich przeciwności losu, mimo tego, że wielu już dawno przestało, pomimo ciągłego naporu wszelkich obowiązków, zobowiązań i ogólnego wysiłku związanego z życiem, Ty nadal wiesz, że bycie sprawną osobą to priorytet numer 1!

Podziwiam Cię, za to, że nawet gdy przydarzy się mała kontuzja, czy chwilowe uczucie lenistwa albo inne okoliczności, to Ty ZAWSZE wracasz do sportu, aktywności fizycznej i treningu! To nie małe osiągnięcie!

Podziwiam to, co osiągasz w trakcie zajęć, to co robisz ze swoją sprawnością poza boxem i za to, że nigdy się nie poddajesz, bo widzisz w tym większy sens.

Trwaj w tym!
Łukasz

 

Similar Posts