Tymczasowe plany prowadzą do tymczasowych wyników. Czy plan, którego nie jesteś sobie w stanie wyobrazić, jako coś, co będziesz w stanie robić przez 5 lat, 10 lat, czy nawet przez resztę Twojego życia …. CZY TO JEST JAKIEKOLWIEK ROZWIĄZANIE TWOICH PROBLEMÓW? Co to za plan, który ma służyć na chwilę, tydzień, czy miesiąc… A co potem?

Jeśli cały czas nie będziesz zadawać sobie tego pytania – a potem nie przygotujesz solidnego planu na to, co zrobisz w swoim PRAWDZIWYM ŻYCIU – NA ZAWSZE – to jest szansa, że ostatecznie zostaniesz tym facetem, czy kobietą, która ZAWSZE rozpoczyna nową dietę. ZAWSZE próbuje nowego programu treningowego lub aplikacji. ZAWSZE zaczyna od nowa, od zera.

Celem powinno być znalezienie rozwiązania NA ZAWSZE. Ale zbyt wielu ludzi nie podchodzi realistycznie i w zrównoważony sposób do decyzji dotyczących własnego zdrowia, ponieważ większość z nas szuka obiecujących rozwiązań NA SZYBKO.

Budowanie ciała, o którym marzysz, nie różni się od budowania życia, o którym marzysz. Czas. Cierpliwość. Ciężka praca. Konsekwencja. Samoświadomość. To właśnie przynosi długoterminowy sukces w każdej dziedzinie.

Może dla niektórych – keto lub katorżniczy trening, jest czymś „na zawsze”. Ale większość z nich używa go do szybszego „cięcia” masy i ostatecznie nie planuje jedzenia w ten sposób na zawsze. Robią to przez chwilę – i nie pytają A CO POTEM?

Przestań grać w loterię fitness, mając nadzieję, że następna zdrapka będzie tą, który zaprowadzi cię do wymarzonego ciała. Zamiast tego – opuść głowę i skup się na pracy. Znajdź to, co jest realistyczne DLA CIEBIE. Porzuć wymówki – I PRACUJ NAD SOBĄ!

Dołącz do Box74 i zacznij swoją drogę: http://box74.pl/wyzwanie

Jesteśmy tu od 2014, gdy nikt inny w okolicy, a prawdę mówiąc, mało kto jeszcze wtedy w całej Polsce, nie zajmował się tego rodzaju treningiem. Niektórzy z naszych pierwszych klientów nadal są z nami! Masz więc pewność, że to, co robimy jest na najwyższym poziomie, a trening z nami będzie z pewnością sukcesem!

Megii i Łukasz z Box74

 

Similar Posts