W związku ze startem naszego programu CrossKids otrzymujemy liczne pytania od zainteresowanych rodziców.

Jednym z takich pytań jest:

„Czym różnią się zajęcia CrossKids od wersji dla dorosłych?”

Po pierwsze: CrossKids to ZUPEŁNIE INNY PROGRAM niż ten, który oferujemy dla dorosłych!

Oczywiście założenia całego systemu, czyli nastawienie na ruch naturalny, funkcjonalny, z ciągłą zmiennością i doskonałą mechaniką, naciskiem na jakość ruchu i jej powtarzalność a także intensywność, będą z czasem ważne, jednak w okresie początkowym program KIDS nie ma zasadniczo wiele wspólnego i nie jest zeskalowaną wersją treningów dla dorosłych.

Pierwszym, najważniejszym elementem zajęć dla dzieci będzie ZABAWA. Dzieci uczą się najszybciej, gdy dobrze się bawią. I właśnie na to chcemy postawić. Większość naszych ćwiczeń będzie „zakamuflowana” w takiej formie, aby zainteresować dziecko, bez nazw technicznych, bez dodatkowych obciążeń.

Nie musisz martwić się tym, czy Twoje dziecko będzie dźwigać ogromne ciężary, bo tak NIE BĘDZIE. Jeżeli stwierdzimy, że dzieci są gotowe na jakiekolwiek „ciężarki”, to będą to naprawdę niewielkie obciążenia, rzędu kilku kilogramów, czyli nieprzekraczające tego, co Twoje dziecko podnosi w życiu codziennym. Z pewnością sprawi to, że nabierając odpowiednich nawyków, dziecko będzie w stanie pokonywać życiowe przeszkody z dużo większą łatwością, a jego sprawność fizyczna pomoże mu w wielu dziedzinach życia, niekoniecznie związanych ze sportem.

Jak to mówią: „W zdrowym ciele, zdrowy duch„!

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, to przyjdź na nasze zajęcia próbne w dniach 6 i 8 marca 2018 i zobacz, że trening funkcjonalny w Box74 to świetna zabawa dla Twojej pociechy:

Zapisz swoje dziecko!

Więcej informacji na temat STARTU ZAJĘĆ CROSSKIDS W BOX74 znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/events/806319486223723/

Pozdrawiam serdecznie,
Łukasz Dmytrowski
Właściciel i główny trener Box74
+48 74 660 6600

Similar Posts