mężczyzna w marynarce

Zaczynasz od nowa. Ruszasz z wielkim entuzjazmem, ale po raz n-ty coś powoduje, że przerywasz. 

Znasz tą historię?

Być może chcesz to osiągnąć. Chcesz świetnie wyglądać i czuć się w swoim ciele. 

Przeczytałeś już wszystko, co tylko się da i jeszcze trochę… próbowałeś różnych diet, cateringów, kuracji, programów treningowych… dosłownie praktycznie wszystkiego… ale nadal nie możesz sobie poradzić ze swoim…

BRAKIEM ZAANGAŻOWANIA!

To niestety częsty fenomen. I niestety trudny do naprawienia, ponieważ właśnie to jest to jedną, jedyną rzeczą, w której my – nie jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jeżeli brakuje Ci zaangażowania, to jedyną osobą na tej pięknej planecie, która może coś z tym zrobić- jesteś TY SAM! 

Oczywiście, możemy podpowiedzieć Ci – JAK – to zrobić. W jaki sposób wpłynąć na Twój sposób myślenia, aby zaangażowanie pojawiło się niemalże z automatu… natomiast nie możemy tego zrobić “za Ciebie”.

W praktyce, gdy tylko [CHCESZ], to zaczynasz wierzyć w to, że to “coś” może się udać… ta wiara buduje w Tobie coraz większy potencjał, a ten z kolei napędza Cię do działania, które przekuwa się w efekty… to znany cykl. Jeśli nauczysz się go wykorzystywać, nic Cię nie powstrzyma przed osiągnięciem czegokolwiek tylko sobie nie wymyślisz.

Jeśli jednak nie znajdziesz w sobie wiary w swoje własne możliwości, to żaden kołcz, magik, czy płetwonurek (dzięki Michał K) nie zrobią tego za Ciebie.

Zacznij od tego, żeby poszukać w sobie nadrzędnej motywacji, czegoś, dla-czego tu jesteś. Po co się urodziłeś? Co chcesz po sobie zostawić? W jaki sposób się wykazać? Na czym Ci zależy? 

Określ to precyzyjnie. 

A potem zacznij.

Bez obaw o motywację. Zobaczysz!

mężczyzna w marynarce

Similar Posts