Witaj,

Pewnie zadajesz sobie to pytanie: Jak będą wyglądały zajęcia dla mojego dziecka?

Z myślą o tym postanowiłem napisać krótką notkę na ten temat.

W zależności od tego do jakiej grupy wiekowej będzie uczęszczać Twoje dziecko, każdy trening będzie wyglądał nieco inaczej.

Jest jednak cecha wspólna wszystkich naszych treningów w Box74.

Część pierwsza to delikatne pobudzenie – rozgrzewka. W zależności od planu dnia, może ona potrwać od 5 do 15 minut.

Kolejną częścią będzie nauka nowych ruchów, najczęściej w formie gier i zabaw. Tutaj Twoje dziecko pozna i wykona zadania, które sprawią, że jego koordynacja i sprawność będą cały czas rosły!

W trzeciej części postaramy się nieco wykorzystać nowo nabyte umiejętności i przetestować troszkę maluchy w nieco bardziej dynamiczny sposób. To będzie miało za zadanie, dla najmłodszych – pokazać im zalety pracy w grupie, dla nieco starszych – naukę zdrowej rywalizacji. Jednak na pewno każda z grup wiekowych wyniesie z tego konkretną naukę!

Na koniec w zależności od dnia, możliwe, że pojawi się mała sekcja z rozciąganiem, albo inne radosne zakończenie dnia, które pozwoli maluchom pójść do domu z dużym oczekiwaniem na kolejne zajęcia. Starsi zazwyczaj otrzymują na koniec odrobinę rozciągania, co pozwala na rozluźnienie mięśni po wysiłku.

Za każdym razem będziemy wspierać Twoją pociechę dobrym słowem i gratulować jej wysiłku, nie chcemy nagradzać tylko najlepszych, ale wszystkie dzieciaki, tak aby każde z nich czuło się dobrze!

Oprócz tego postaramy się zakorzenić w nich ducha walki w drużynie, tak aby nie zaniedbywały innych kosztem swojego „zwycięstwa”.

Jeżeli masz pytania dotyczące naszych zajęć – śmiało – odpisz na tę wiadomość lub po prostu zadzwoń do mnie!

Teraz kiedy już wiesz, że Twoje dziecko jest w dobry rękach, możesz śmiało skorzystać z naszej oferty:

Zapisz swoje Dziecko!

Z pozdrowieniami,
Łukasz

zajęcia sportowe dla dzieci Świdnica

 

Similar Posts