Najczęściej zadawane pytania

Jest wiele spraw, o które pytacie. 

na większość z nich odpowiedź znajdziesz na tej stronie

Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi - spróbuj wyszukać słowo kluczowe przy użyciu funkcji wyszukiwania - tzn. ctrl/cmd + F lub innej dostępnej na Twoim urządzeniu.

Jeśli w ten sposób nie poradzisz sobie z zagadnieniem, prosimy napisz do nas.

Wiele osób porównuje nas do siłowni i klubów fitness, z którymi mamy niewiele wspólnego.

Znacząco lepsze efekty, praca pod okiem doświadczonych i zdecydowanie lepiej przygotowanych instruktorów to główne wyróżniki.

Nasze zajęcia sportowe spełniają wymogi zarówno osób, które po prostu chcą się lepiej czuć, jak i zawodowych sportowców, przygotowujących się do zawodów sportowych, bez względu na ich rangę.

Zasadniczo wymagane jest przede wszystkim odpowiednie nastawienie, chęć akceptacji zmiany, poświęcenie i sumienność, wytrwałość oraz zrozumienie, że same ćwiczenia to nie ostateczne rozwiązanie.

Każdy kto nie ma wyraźnych przeciwwskazań zdrowotnych może starać się o członkostwo w Klubie Box74.

Zaczynamy od bezpłatnego wprowadzenia. Link do terminarza spotkań na dole strony.

Każde zajęcia odbywają się w formie zorganizowanej i nadzorowanej przez instruktora, który demonstruje odpowiednie ćwiczenia, wdrażając w życie plan treningowy, zakładający rozwój Twojej sprawności.

Każda jednostka treningowa to spójna całość, łącznie z rozgrzewką i wyciszeniem, w 100% pod okiem Trenera.

Nie mamy stałych godzin otwarcia, ponieważ zawsze dopasowujemy się do potrzeb i wymagań naszych Podopiecznych.

Dobra jakość ma swoją cenę. W związku z tym, jeżeli szukasz najtańszej opcji, to być może powinieneś poszukać czegoś innego, niż spersonalizowany trening funkcjonalny Cross.

 

Nasze usługi charakteryzują się najwyższym poziomem i jakością, dlatego dopiero na spotkaniu, wspólnie decydujemy jaki pakiet spełni Twoje wymagania.

 

Głównie z tego powodu nie publikujemy suchej listy cen, która nie oddaje tego, co tak naprawdę otrzymujesz w zamian.

 

Jeżeli zależy Ci na najlepszej formie i zdrowiu, na pewno znajdziemy odpowiednio dopasowane rozwiązanie.

sprawy związane z członkowstwem i karnetami - dla klubowiczów

Jeżeli już jesteś naszym Klubowiczem, to powinieneś wiedzieć, że większość spraw związanych z Twoim członkowstwem regulowana jest przy pomocy zawartej umowy. Zachęcamy do ponownego jej przeczytania przed kontaktem mailowym z nami.

INNE PYTANIA

nA KAŻDE PYTANIE ISTNIEJE ODPOWIEDŹ, JEŚLI NIE ZNAJDZIESZ JEJ TUTAJ –  NAPISZ dO NAS MAILA LUB SMS – ZAKŁADKA KONTAKT

To wręcz idealna sytuacja!

99% osób, które do nas trafia, to osoby początkujące. Bez względu na Twoje dotychczasowe doświadczenia z treningiem funkcjonalnym, siłowym, czy to jaką masz teraz kondycję i sprawność – POMOŻEMY CI JE POPRAWIĆ!

To fantastyczna wiadomość, że Ty również jak my jesteś takim entuzjastą sportów siłowo-kondycyjnych.

Bez względu na to, czy i ile trenowałeś – ZAWSZE wymagamy, abyś skontaktował się z nami PRZED swoim pierwszym treningiem.

Umówimy się na krótkie spotkanie, pogadamy i ustalimy odpowiednią ścieżkę dla Ciebie. Każdy z nas ma swoje okoliczności, a nikogo nie chcemy traktować szablonowo.

Super! Cieszymy się, że chcesz, nawet będąc w podróży, czy to służbowej, czy innej – kontynuować pracę nad swoją sprawnością!

Aby dołączyć do zajęć – mimo wszystko wymagany jest kontakt. Napisz maila, najlepiej kilka dni wcześniej. Ewentualnie jeśli chcesz i czujesz się na siłach, to od razu wybierz z grafika odpowiedni termin i zapisz się. Choć krótka notka na maila będzie również mile widziana, abyśmy wiedzieli coś o Tobie przed pierwszym spotkaniem.

Ofertę dla dzieci poznasz na stronie https://kids.box74.pl (link znajdziesz na stronie głównej) – zachęcamy do odwiedzin!

ZDECYDOWANIE TAK!

Nasze treningi są odpowiednio skalowane, czyli dostosowywane na bieżąco do potrzeb i możliwości każdego z uczestników. Bierzemy pod uwagę wiele zmiennych i zawsze każda nowa osoba otrzymuje odpowiednie przeszkolenie, aby pokonać ten pierwszy etap swojej ścieżki pod bezpośrednią opieką Trenera Box74 Świdnica.

najwyższy poziom
treningu

Osiągaj swoje cele szybciej.

Zachowaj zdrowie i sprawność przez cale życie