Box74 Świdnica

Zespół, który Zmieni Twoje Życie

założyciel

Pomożemy Ci osiągnąć Twój Cel

Nasza miejscówka o nazwie CrossBox74 Świdnica powstała z pasji do sportu, który zmienił całe nasze życie. W ciągu wielu lat uprawiania sportu, natknęliśmy się na mnóstwo różnych dyscyplin, które zainteresowały nas. Jedne na dłużej (tenis ziemny), inne nieco krócej… niektóre nadal uprawiamy, z większą lub mniejszą regularnością.

Kiedy jednak Łukasz „odkrył” Crossa w 2012 roku, od samego początku wiedział, że to dyscyplina, która stanie się dla niego czymś o wiele więcej niż tylko zainteresowaniem, czy sposobem na spędzanie wolnego czasu. To była miłość od pierwszego wejrzenia 😉

Chociaż początki jak zwykle bywają trudne, po pierwszym etapie zainteresowania, zauroczenie nie minęło i zaczął powstawać realny plan otwarcia własnego obiektu sportowego. Wymagało to niesamowitego zaangażowania i wielu godzin planowania oraz wyrzeczeń.

W 2014 Łukasz wrócił do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkał, studiował i pracował przez 12 lat. Głównym celem powrotu było właśnie otwarcie własnego boxa – czyli centrum treningu funkcjonalnego!

W 2015 roku jego marzenia się spełniły i tak oto powstała najlepsza miejscówka do treningu w Świdnicy i okolicach, w której mamy zaszczyt sprawiać, że Wasze życie może zmienić się w podobny sposób jak nasze!

DSC_8229

Staż trenerski: od 2014
kwalifikacje:
crossfit® LEVEL2, STRONGFIRST GIRYA, TRENER MEDYCZNY +WIELE INNYCH

megii - trenerka
i dieto-
terapeutka

Łukasz poznał Megii w 2014 i od razu zauważył w niej duży potencjał do stworzenia niezawodnego zespołu. Wspólnie zaczęli działać od października 2014, jeszcze podczas otwartych treningów na świeżym powietrzu, aby później połączyć siły pod dachem Box74.

To nie był przypadek, ponieważ Łukasz sportem zajmował się od dziecka, w wieku 7 lat zaczął grać w tenisa, w tym samym wieku rozpoczął jazdę na łyżwach i piłkę nożną. Później grał w koszykówkę, a w szkole średniej zaczął także jeździć na snowboardzie. Od wielu lat trenuje i uczy treningu Cross. Zainteresowanie treningiem siłowym oraz funkcjonalnym, w połączeniu z pasją poświęcenia się trenowaniu innych spowodowały chęć przekazania wiedzy innym. Entuzjazm oraz zainteresowanie wszelkimi formami ruchu spowodowały, że głęboko zainteresował się podnoszeniem ciężarów oraz gimnastyką – głównymi częściami składowymi treningu przekrojowego Cross. Od niedawna w świecie Łukasza królują również odważniki ketttebells a także treningi biegowe!

Megii cały czas rozwija swoje zainteresowania treningiem oraz zdrowym odżywianiem, będąc absolwentką wszystkich kursów Jakuba Mauricza związanych z dietoterapią i odżywianiem. Pod jej okiem setki osób gubiły dziesiątki kilogramów i poprawiały swoją kondycję i zdrowie przez ostatnie lata. Megii prowadzi własny gabinet dietoterapii pod dachem Box74, opierając swoją współpracę o analizę wyników krwi osób szukających pomocy u niej.

Zapewnianie poprawy zdrowia, poprzez zmiany w nawykach żywieniowych i ruch w najprostszej formie, rozwijanie poprawnych wzorców ruchowych oraz sprawności wśród ogółu populacji to nasza misja. Chętnie pogłębiamy swoją wiedzę trenerską oraz dzielimy się nią z podopiecznymi.

Megii i Łukasz to profesjonalni trenerzy, posiadający liczne certyfikaty instruktażu sportu. Prowadząc regularne treningi propagują aktywność fizyczną na terenie miasta i powiatu świdnickiego. W ofercie poza głównymi zajęciami grupowymi, oferują również trening personalny dopasowany do potrzeb i umiejętności osoby chcącej poprawić swoją kondycję, zdrowie i sylwetkę. W Box74 są w stanie przygotować sportowców, jak i amatorów różnych dyscyplin sportowych.

DSC_8209

Staż: od 2015
KWALIFIKACJE:
CROSSFIT® LEVEL 1, FLEXIBLE STEEL LEVEL 2, TRENER MEDYCZNY ORAZ DIETOTERAPEUTKA

nasze kwalifikacje

Od Lat Nieustannie Pogłębiamy Wiedzę, Aby Oferować Jak Najwyższy Poziom Usług

Froning1

CrossFit® Level 1 & 2

Oprócz podstawowych certyfikatów trenerskich na poziomie 1 (Megii) oraz 2 (Łukasz), ukończyliśmy następujące kursy CrossFit:
- Mobility Trainer
- Strongman Trainer
- Gymnastics Trainer
- Weightlifting Trainer
- Pose Running Trainer
- CrossFit Kids Trainer

Kettle Świdnica Megii Box74

Strong
First ® Girya

Chcesz odkryć świat odważników kulowych kettlebells?
U nas zrobisz to pod okiem instruktorów wyszkolonych w Centrum Kettlebell Polska oraz StrongFirst
Trening z odważnikami wplatamy w pozostałe treningi, ale specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualny plan współpracy nastawiony na Twój wybrany cel!

Jakub Mauricz z Megii

Mauricz Training Center

Szkolenia zarówno sportowe, jak i dietetyczne, zrobiliśmy je praktycznie wszystkie!
Dietoterapia poziomy I-IV
Dietetyka i Suplementacja I-IV
Żywienie Kobiet w Ciąży i Noworodków
Anatomia Funkcjonalna

szkolenie flexible steel

inne szkolenia

- Marek Purczyński - Total Therapy
- Gymnastic Bodies Level 1 certyfikat trenerski gimnastyki Coach'a Sommera
- Flexible Steel Level 2
- Trening Oczu z Mikołajem Markiewiczem
- Program Droga Do Top Team
- Program Strong Mirosław Jurczak
- Program Movement Mirosław Jurczak
- Szkolenie na ergometrze wioślarskim Concept2 - z Magdaleną Górską rekordzistką świata w maratonie
Trener Medyczny

opinie naszych podopiecznych

Polecam Box74 to miejsce uzależnia, chcesz więcej i więcej!!! Znakomita atmosfera którą tworzą trenerzy i klubowicze 😀. Trenują w Box74 zapominam o trudach dnia codziennego👍 a dodatkowo zyskuje świetną formę i pozytywną energię na kolejne dni 💪 polecam w 100%
Iwona B
Iwona Baranowska
Box74 to nie tylko hantle, sztangi, ergometry, drążki....Ten box tworzą niesamowici ludzie-niezastąpieni trenerzy👌 oraz my - klubowicze✋ Treningi uzależniają 💪🏋️‍♀️🤸‍♂️🏃‍♀️-za każdym razem jest inny co sprawia że chcesz więcej i więcej 😁 Z czystym sumieniem gorąco polecam 💪@crossbox74
Kasia Romek
nie czekaj - dołącz do nas
kliknij w przycisk na górze strony - odbierz Bezpłatną wjeściówkę!