Łukasz Dmytrowski

CrossFit Level 2 Trainer
DSC_8296

Kim JEstem

Pomogę Ci w Postawieniu pierwszych Kroków na drodze do Ponadprzeciętnej sprawności

Wiem jak trudne są początki. Wiele osób boi się poprosić o pomoc, a przecież jesteśmy tu dla Was. Zajmuję się tym od 2012. Jesteś w odpowiednich rękach.

doświadczenie

Trenuję Aktywnie od 2011

Jako entuzjasta ruchu, zaczynałem w młodym wieku od sportów takich jak tenis, łyżwy, snowboard. W szkole oczywiście również grałem w koszykówkę i piłkę nożną, a nawet próbowałem karate.

W dorosłym życiu najbardziej spodobała mi się jazda na rowerze i motocyklach, aż natknąłem się na CrossFit, który zafascynował mnie do dziś.

MISja & cele

Być najzdrowszą Wersją Samego siebie i pomóc innym osiągnąć podobne cele.

Przez lata szukałem czegoś, co pozwoli mi pomagać szerokiemu gronu ludzi, nie tylko ze swojego najbliższego otoczenia. Trening z Podopiecznymi pozwala mi na to idealnie.

Zaangażowanie
100%
cierpliwość
100%
Poświęcenie
100%
Zdrowie
100%

zacznij trening z nami

nie wiesz od czego zacząć?

Napisz do nas lub zadzwoń, a dowiesz się z pierwszej ręki tego, jak doprowadzić do osiągnięcia tego, na czym Ci najbardziej zależy.

zarezerwuj bezpłatne spotkanie

Wprowadzenie, podczas którego nas poznasz i ustalisz szczegóły współpracy - jest całkowicie BEZPŁATNE

osiągaj swoje cele

Głównym kryterium naszego sukcesu i jakości naszej współpracy jest fakt jak szybko i konsekwetnie zbliżasz się do TWOICH celów

Znajdź nas w social media:

zadbaj o zdrowe odżywianie

Żaden trening Nie przyniesie Efektów bez Tego

Chcesz mieć pewność, że Twoje starania nie pójdą na marne? Poświęć odpowiednią ilość czasu na to, aby zadbać o to, co trafia na Twój talerz. Nie wiesz jak? WYPRÓBUJ KOMPLETNĄ TRANSFORMACJĘ Z BOX74.