Zdrowe Odżywianie

Ciągle ćwiczysz, ale nie widzisz odpowiednich rezultatów?
Cały czas wydaje Ci się, że jesz zdrowo, ale dopada Cię zły humor i ciągłe przemęczenie?
Masz problemy z koncentracją, snem, pamięcią, a w dodatku sporo ćwiczysz i nic nie pomaga?

Jeżeli Twoje odpowiedzi na którekolwiek z tych pytań są twierdzące, to możliwe, że odpowiednim krokiem jest wizyta u nas i rozmowa na temat Twojego obecnego sposobu odżywiania. Nie będziemy zanudzać na temat tego ile kalorii potrzebujesz pochłaniać danego dnia i tłumaczyć Ci całej tablicy Mendelejewa. W prosty sposób wytłumaczymy Ci co żywność robi z Twoim organizmem (czytaj ciałem i umysłem) oraz w jaki sposób wspierać swoje cele treningowe i nie tylko przy pomocy właściwego systemu żywieniowego.

Oferujemy dietoterapię żywieniową, która obejmują swoim zakresem 2 spotkania, wywiad żywieniowy, spersonalizowany plan żywieniowy oraz określenie odpowiedniej suplementacji na podstawie wyników badań krwi. Bez względu na to, jesteśmy w stanie dobrać ofertę do Twoich potrzeb i sprawić, że osiągniesz swój CEL!

Kolejnym etapem współpracy są regularne spotkania raz w miesiącu, po to aby upewnić się, że Twój progres jest stale widoczny, a nowe nawyki nie są zastępowane przez stare, często niezbyt dobre przyzwyczajenia żywieniowe.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zadzwoń pod numer 74 660 6600  a z chęcią pomożemy Ci wybrać  odpowiedni termin. Ewentualnie zapisz się przy użyciu tego linku:

Zapisz się na BEZPŁATNE wprowadzenie do Box74

Zakupu konsultacji możesz dokonać  online przy użyciu karty płatniczej używając przycisku poniżej:

UMÓW SPOTKANIE