magdalena megii ociepa

CrossFit Level 1 Trainer

O megii

Megii to Nie tylko Trenerka, ale Przede wszystkim Specjalistka od Zdrowia i Dusza Towarzystwa. Od 2015 pomaga ludziom poprawić zdrowie, dzięki Sposobowi Odżywiania dopasowanemu Indywidualnie na podstawie wyników krwi.

Ponad 5 lat doświadczenia w zawodzie pozwala Megii z dużą pewnością aplikować zarówno ćwiczenia, jak i jadłospisy. Wykształcona przez samego Jakuba Mauricza, Macieja Bielskiego, Paulinę Ihnatowicz i Emilię Ptak.

Megii posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z osobami dorosłymi, jak i dziećmi. W Box74 prowadzi zajęcia WoD, Mobility, Treningi Personalne oraz Dietoterapię.

megiiLina

wyjątkowy TReNING

Trening z Megii to nie tylko niezły wycisk, zdecydowany krok naprzód w walce o osiąganie celów i dbałość o twoje bezpieczeństwo,
trening z Megii to również doskonała zabawa i rozrywka!

nie tylko trening!

Zobacz, co jeszcze lubi robić Megii

Moda to pasja Megii od wielu lat. Megii interesuje się modą slow-fashion, modą ekologiczną i dawaniem ubraniom drugiego życia.
Oprócz tego prowadzi swój kanał na youtube.

Megii interesuje się Japonią od wielu lat i marzy o tym, aby kiedyś odwiedzić ten piękny kraj.

Jest również kolekcjonerką mang i uwielbia grać w gry RPG.

Kultura Japońska
Zwiedzanie świata, poznawanie kultur innych krajów, wypoczynek w innych klimatach, to wszystko pozwala Megii wypocząć i daje jej dużą porcję energii do pracy z Wami!
POD
RÓŻE

Podejmij tę
właściwą
decyzję