PODCAST SIŁA ZDROWIA

Audycja Łukasza na tematy związane ze zdrowiem i Treningiem

DSC_1149

Łukasz Dmytrowski

Trener CrossFit Level 2, SFG-1, Flexible Steel 2,

Dlaczego nagrywam podcast???

Linki do każdego poważanego serwisu podcastowego znajdziesz tutaj: LINKI DO PODCASTU

Od zawsze uwielbiałem dzielić się wszelkiego rodzaju wiedzą, jaką udało mi się posiąść z kolegami, znajomymi i osobami, które współdzieliły moje pasje. W dzieciństwie były to głównie sporty, takie jak koszykówka, tenis, czy łyżwiarstwo i snowboard.

W 2012 kompletnie pochłonął mnie CrossFit®, co sprawiło, że w krótkim czasie rozwinąłem swoją wiedzę na tematy związane z treningiem siłowo-kondycyjnym, zdrowym odżywianiem, rolą wypoczynku i regeneracji oraz wszelkimi tematami pokrewnymi. Od samego początku ogromną frajdę sprawiało mi dzielenie się tą wiedzą z innymi.

Gdy w 2013 roku wpadłem na pomysł, aby założyć Box74 ,co nastąpiło finalnie w sierpniu 2014, nie myślałem jeszcze o tworzeniu i nagrywaniu własnego podcastu. Na początku w ogóle nie planowałem niczego więcej, oprócz organizacji treningów. Jednak z czasem chęć dzielenia się wiedzą w tematach związanych z treningiem i zdrowym sposobem na życie sprawiły, że powstał blog, a później pod koniec 2019 – mój podcast.

Początki były bardzo skromne, ale z czasem zaangażowałem się w to znacznie bardziej, zakupiłem dużo lepszy sprzęt i obiecałem sobie nagrywać 2 odcinki tygodniowo do końca 2020. Po tym okresie zamierzam kontynuować, jednak w trybie jednego odcinka tygodniowo. Przez ostatnie miesiące przekonałem się, że to wcale nie takie proste, żeby zachować motywację do nagrywania, więc zmniejszoną częstotliwość publikowania zamierzam zrekompensować jeszcze lepszą jakością treści moich audycji.

Daj znać co sądzisz na temat mojego podcastu – odezwij się przez social media!

Trener

Łukasz Dmytrowski

Poniżej znajdziesz najnowszy odcinek:

pozostałe odcinki: